اصالت کالا

لوازم آرایشی خود را بررسی کنید!

محصولات زیبایی که عمر مفید آنها کمتر از 30 ماه است، با توجه به قوانین معمول در اکثر کشورهای جهان، همراه با تاریخ تولید و تاریخ انقضاء می باشند اکثر محصولات بعد از انقضای مضر می شوند و بو، رنگ، بافت تغییر می کند و به محصولات بی فایده تبدیل می شوند. خرید چنین محصول می تواند به پوست شما آسیب برساند و پول شما به هدر برود.

چطور می توان از این اجتناب کرد؟ به نظر می رسد بسیار آسان است: شما فقط نیاز به پیدا کردن تاریخ انقضا یا "تاریخ تولید" علامت در بسته بندی محصول لوازم آرایشی دارید.. متاسفانه،  مارک های عطر در نهایت تاریخ تولید یا تاریخ انقضا را در حالت روشن و قابل خواندن برای افراد نشان نمی دهند. در عوض، یک محصول با یک کد بیتی یا تعداد زیادی مشخص شده است که برای شرکت راحت است اما هیچ اطلاعاتی برای مصرف کننده محصولات زیبایی ارائه نمی شود. حتی بدتر از آن، برخی از مغازه های آنلاین هر برچسب اضافی که حاوی اطلاعات مربوط به کشور تولید کننده محصول و همچنین تاریخ انقضاء است، حذف می کنند.

ماشین حساب لوازم آرایشی و بهداشتی

ماشین حساب لوازم آرایشی به شما کمک می کند تا تاریخ تولید لوازم آرایشی و یا عطر را با کد های دسته ای یا تعداد زیادی تعیین کنید و اطلاعات کلی در مورد عمر محصول ارائه دهید.

لطفا توجه داشته باشید که مدت زمان انبارداری معمول است و برای همه محصولات قابل اجرا نیست. شما باید توصیه هایی را برای هر محصول خاص (به صورت مستقیم در ظرف، چاپ شده در بسته بندی یا در وب سایت شرکت منتشر شده) بخوانید و آنها را دنبال کنید.

هشدار: گاهی اوقات نتایج محاسبات می تواند نادرست باشد.
الگوریتم هایی که برای محاسبه تاریخ تولید استفاده می شوند، به طور جزئی بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت های رسمی، و تا حدی بر اساس اطلاعاتی است که توسط مشاوران و نمایندگان مجرب ارائه می شود. متاسفانه ما نمی توانیم تضمین کنیم و تضمین نکنیم که چنین اطلاعاتی و الگوریتم های مبتنی بر آن همیشه واقعی، کامل و بدون خطا خواهند بود.
به همین دلیل توصیه می کنیم به طور مستقیم به شرکت یا نمایندگان مجاز آن تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد محصول خود دریافت کنید.

کد شناسه کالا چیست؟

کد بسته اجازه می دهد تا تولید کنندگان یا تامین کنندگان شناسایی دسته ای که محصول تولید می شود. اگر محصول به صورت دسته ای ساخته نشده باشد، کد باید تاریخ و مکان تولید را شناسایی کند.

کجا می توانم کد را پیدا کنم؟

کد معمولا به طور مستقیم در پایین ظرف و یا جایی در نزدیکی آن چاپ می شود؛ شما همچنین می توانید آن را در بسته بندی محصول پیدا کنید.

برای مثال

1_وارد سایت www.checkcosmetic.net شوید.

   وارد سایت www.m.checkcosmetic.net شوید.

2_شرکت اوریفلیم oriflame را در قسمت برند کالا انتخاب کنید.

3_در قسمت پایین که مخصوص کد شناسه هست کد را وارد کنید.

برای مثال کد ga8w6

شناسه دوم که با حروف EX شروع می شود شامل سال و ماه انقضاء محصول می باشد.

برای مثال EX/06/21


4_ گزینه محاسبه یا calculate انتخاب کنید.

مهم

( لازم به ذکر هست تمام کدهای شناسه زیر محصولات درج شده هست)